ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
Диспетчерська

Диспетчерська є основою організації процесу навчання в ВНЗ, оскільки воно регламентує трудовий ритм та впливає на творчу віддачу студентів та викладачів. При складанні розкладу занять доводиться враховувати велику кількість факторів: виконання робочих планів, обмеженість аудиторного фонду, аудиторного навантаження студентів, змінний склад навчальних груп при вивченні різних курсів, індивідуальні побажання викладачів. Найчастіше виникають нездоланні протиріччя, які нелегко вирішити без застосування засобів автоматизації.

Для виконання вимог закону України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» та оптимальнішого використання обмежених ресурсів у нашому вузі був розроблений програмний комплекс, що дозволяє автоматизувати рутинні операції з управління навчальним процесом взагалі, та складання розкладу зокрема. Він працює на серверах обчислювального центру та доступний
через мережу INTERNET ( http://www.rozklad.onaft.edu.ua/ ).

Сформований розклад доступний всім бажаючим в мережі INTERNET. Для зареєстрованих користувачів система відкриває широкі можливості для роботи з розкладом.

Створено система зворотного зв’язку між викладачами та диспетчерами учбового відділу, що дозволяє викладачам формувати запити на аудиторії та заняття в навчальних групах.

Студенти можуть переглядати розклад для своєї групи та читати електронні повідомлення, що відправлені викладачами. Додатковою можливістю є перегляд розкладу з картою, де вказано розміщення аудиторій в корпусі, та місцезнаходження кожного корпусу.

Диспетчерська виконує такі функції:

Copyright © При використанні матеріалів сайту вказівка www.nv.onaft.edu.ua обов´язкова.