ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
Комп’ютерна група

Сучасна державна освітня політика спрямована на впровадження в діяльність вищих навчальних закладів новітніх інформаційних технологій. У рамках виконання вимог Закону України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» розпочалася активна модернізація процесу професійної підготовки фахівців з використанням новітніх інформаційних та комунікаційних технологій і засобів навчання.

Саме тому в нашій академії була створена комп’ютерна група, яка виконує наступні функції:

  • Робота з Єдиною державною електронною базою з питань освіти (ЄДЕБО). У ЄДЕБО зібрані документи про отримання загальної освіти, дані Українського центру оцінювання якості освіти, усі відомості про навчальні заклади України. З Єдиною базою даних працюють системи автоматизації роботи приймальної комісії академії. Крім того, Єдина державна електронна база виконує функції збереження, захисту та верифікації персональних даних, відповідно до вимог чинного законодавства.
  • Займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації роботи навчального процесу зокрема та роботи академії в цілому.
  • Працює з програмами Міністерства освіти і науки України для підготовки «Інформаційної картки», «Додатків», а також замовленням випускних документів.
Copyright © При використанні матеріалів сайту вказівка www.nv.onaft.edu.ua обов´язкова.